نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

نمونه کار رادیاتور میم پکیج

چرا برای نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر به افراد ماهر نیاز دارید؟

بهترین نصاب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر : اگر جزو آن دسته از افراد هستید که برای گرمایش خانه تان رادیاتور شوفاژ را انتخاب کرده اید، برای نصب آن به یک نصاب ماهر نیازمند هستید. نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر جزو آن دسته مشاغلی است که به مهارت و توانایی بالایی نیاز دارد. به خصوص برای افرادی که قصد تغییر دکوراسیون داخلی خانه را دارند یا مشغول ساخت و ساز خانه جدیدی هستند، این گزینه یکی از فاکتورهای مهمی است که به آن باید توجه کنند. استان اسلامشهر نیز به علت داشتن جمعیت زیاد و افزایش افرادی که برای گرمایش خانه، نصب پکیج اسلامشهر و نصب رادیاتور و شوفاژ اسلامشهر را انتخاب می کنند، به افراد ماهر برای نصب انواع رادیاتور نیاز دارند. از سوی دیگر، تنوع انواع رادیاتور شوفاژ، نیاز به نصاب، سرویسکار و افراد متخصص در این شهر را بیشتر کرده است. شرکت های مختلفی در این زمینه مشغول فعالیت هستند که خدمات مختلفی در زمینه نصب، سرویس، تعمیر و جا به جایی انواع شوفاژ به مشتریان ارائه می دهند. بهترین نصاب رادیاتور اسلامشهر و نصاب شوفاژ اسلامشهر

نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

نصب انواع رادیاتور شوفاژ در اسلامشهر

نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر شامل انواع رادیاتور و شوفاژ می شود. در حقیقت به خاطر تنوع محصولات با جنس و کارکردهای متفاوت این وسایل گرمایشی، انتخاب را برای تان سخت تر کرده است. از جمله دغدغه هایی که اغلب تان با آن مواجه می شوید، درباره انتخاب رادیاتور شوفاژ مناسب برای خانه است. رادیاتورها در سه جنس چدن، فولاد و آلومینیوم ساخته می شوند که آنها را بر اساس فاکتورهای مانند محیط، فضا، شکل رادیاتور و سبک خانه انتخاب می کنند. بیشترین رادیاتورهایی که نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر را شامل می شود، عبارت هستند از:

 • رادیاتور پنلی: بیشترین نصب رادیاتور شوفاژ در اسلامشهر برای این نوع رادیاتور می باشد. جنس این نوع رادیاتورها از فولاد است. بارزترین مشخصه این نوع شوفاژها، هزینه پایین نصب، نگهداری و تعمیر آن است.
 • رادیاتور پره ای: برای ساخت این نوع شوفاژ مواد اولیه گران بکار برده می شود. هر چند این نوع رادیاتور یکی از قدیمی ترین شوفاژ ها در ایران است و دوام بالایی دارد؛ اما قیمت آنها نسبت به سایر رادیاتورها بیشتر است.
 • رادیاتور حوله خشک کن: تقریبا نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر به این مدل اختصاص دارد. در حال حاضر نصب این مدل در خانه های نوساز بسیار رایج است. مهم ترین ویژگی آن، نصب آسان می باشد. معمولا در اغلب خانه های ایرانی رادیاتور حوله خشک کن از نوع استیل استفاده می شود.
 • رادیاتور قرنیزی: نصب رادیاتور شوفاژ در اسلامشهر برای کسانی که در ساختمان های خود از رادیاتورهای قرنیزی استفاده می کنند، یک انتخاب تزئینی و لوکس است. این نوع رادیاتور یکی از روش های مدرن برای گرم کردن ساختمان تلقی می شود. آنها علاوه بر جلوه ای جذاب، دارای مصرف انرژی پایین، عدم نشتی و کارایی بهتر هستند.
 • رادیاتور شیشه ای: می توان گفت نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر از نظر لوکس و مدرن بودن به این نوع از رادیاتورها اختصاص دارد. هر چند بیشتر از مبحث گرمایشی، نصب این مدل جنبه لوکس و تزئینی دارد. برای افراد زیباسازی فضای خانه برای محیط هایی که متراژ آن کمتر است، اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر در محیط های محدود تر، رادیاتورهای شیشه ای ایده ای خلاقانه و جذاب می باشند.

بعد از نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر باید به چه نکاتی کنید

نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر جزو آن دسته از مشاغلی است که نیاز به تجربه و مهارت دارد. معمولا هنگام نصب باید یک سری اصول انجام پذیرد تا علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی، موجب فرسودگی و خرابی زود هنگام رادیاتورها نشود. به همین خاطر بهترین گزینه این است که نصب انواع رادیاتورها را به افراد متخصص و صاحب فن در این زمینه بسپارید. به طور کلی هنگام نصب رادیاتور شوفاژ باید به نکات طلایی ذیل توجه نشان دهید:

 • به طور دوره ای رادیاتورها را گردگیری کنید تا باعث افزایش راندمان آنها شود.
 • به موقع رادیاتورها را هواگیری نموده تا از فرسودگی آن جلوگیری به عمل آید.
 • شوفاژ را زیر پنجره ها نصب نکنید تا انرژی گرما به هدر نرود.
 • برای تمیز کردن شوفاژ از وسایل زبر استفاده نکنید.
 • با نصب یک رویه چوبی علاوه بر جنبه زیبایی، اتلاف انرژی را کاهش دهید.

یکی از نکات طلایی که در نگهداری انواع رادیاتورها باید به آن دقت کنید، محاسبه میزان حرارت محیط تان است. برای انجام چنین محاسبه ای به نظر کارشناسانه نصاب ها و تکنسین های رادیاتورها احتیاج دارید. همچنین محاسبه قیمت، نوع اتصالات و سهولت نصب نیز از جمله موارد دیگری است که به نظر تکنسین ها نیاز دارید.

نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

نصب انواع شوفاژ – نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر چه فاکتورهایی باید رعایت شود

برای نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر، رعایت برخی از نکات توسط نصابان و تکنسین ها الزامی است. رادیاتورها دارای دو مسیر برای جریان آب هستند که از یک مجرا آب گرم به داخل شوفاژ منتقل و از مجرای دیگر آن خارج می شود. اولین موردی که باید در نصب انواع رادیاتور رعایت کنید، لوله کشی درست است. به خصوص رعایت فاصله مجرای ورودی و خروجی آب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در واقع بعد از لوله کشی، گچ کاری و نقاشی ساختمان نوبت نصب رادیاتورمی باشد. اولین کار، نصب براکت های  نگهدارنده وزن رادیاتور می باشد. سپس رادیاتور را بر روی براکت ها نصب نمایید. در هنگام طی مراحل نصب شوفاژ رعایت نکات ذیل ضروری است:

 • هیچ فشاری بر روی شیرآلات روی دیوار نباشد؛ زیرا این عمل باعث می شود تا دیوار دچار ترک خوردگی نشده و با نشتی لوله مواجه نشوید.
 • نصب شوفاژ ها در فاصله 7 الی 10 سانتی از دیوار باشد تا جریان گردش هوا به خوبی انجام شود.
 • برای کاهش هزینه انرژی از ترموستات استفاده نمایید.
  • هنگام نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر، از شیرهای هواگیر اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هواگیری بهتر انجام پذیرد. همچنین این عمل در افزایش طول عمر رادیاتورها نقش دارد.
  • جایی را برای نصب انتخاب کنید که تمیز کردن آن آسان باشد.

  از آنجا که رادیاتور شوفاژها یکی از وسایل گرمایشی مهم محسوب می شوند، نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر برای کسانی که این وسیله را برای گرم نگه داشتن محیط خود انتخاب می کنند، باید به صورت حرفه ای و توسط افراد مجرب و صاحب فن نصب رادیاتور اسلامشهر انجام شود.

 • نصب رادیاتور اسلامشهر

3 دیدگاه برای “نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر

 1. غزل گفته:

  نصب رادیاتور شوفاژ اسلامشهر ؟؟ من در تهران نیاز به نیرو نصب رادیاتور شوفاژ دارم نیرو اعزام می کنید ؟

 2. محمد گفته:

  نصب رادیاتور یا شوفاژ واسه هفته دیگه واقع اسلامشهر نیاز دارم ، با شماره این زیر تماس بگیرم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 09357802406